icon

Dosya Yöneticisi

2.7.8

4.6

13

Android için geliştirilmiş basit ama güçlü dosya yöneticisi

6.8M

Bu uygulamayı oyla

File Manager, bilgisayarınızda çalıştığınıza benzer şekilde dosyalarınızla çalışmanıza izin veren, kopyalama, yapıştırma ve kırpma gibi özellikleri destekleyen Android için geliştirilmiş bir dosya yönetme uygulamasıdır.

Uygulama yerel ve uzaktan denetimli dosya sistemlerini destekler. Kolayca FTP, FTPS, SFTP ve WebDAV gibi formatlarla çalışabilirsiniz. Bunun yanı sıra, herhangi bir şey indirmek zorunda kalmadan bu protokollerden direk olarak dosyaları görebilirsiniz.

File Manager, buluttaki dosyalarla da çalışmanızı sağlar; örneğin Dropbox, Box, Google Drive, SkyDrive, ya da Sugar Sync gibi. Tek yapmanız gereken bu hizmetler üzerinde hesap açmanız, sonrasında dosyalarla çalışmaya başlayabilirsiniz.

File Manager'da yer alan ilgi çekici özelliklerden bazıları fotoğraflarla çalışırken onların minyatürlerini de görebiliyor olmanız ve kurulu uygulamalardan APK dosyalarını çıkarabilmenizdir.

File Manager, bu tarz bir uygulamanın sahip olması gereken her türlü özelliğe sahip basit bir dosya yöneticisidir. Bunun yanı sıra, tabletler için basit ve kullanımı kolay bir arayüze sahiptir.
Gereksinimler

Android 1.6 veya üstü sürüm gerektirir.

Uptodown X